PRIMARK Shopping

Reportáž z nákupů ve Vídeňském PRIMARKU je tu! Dle vašich reakcí na FB po zveřejnění mého stavu “Nákupní horečka v G3 Shopping Resort v Gerasdorfu u Vídně” jsem usoudila, že nebudu tajnůstkařit a o svém výletu vám něco prozradím, a to přímo na blogu.

Zamluvte si poslední místa na PRIMARK nákupní výlet a připravte se na pořádný adrenalin. Ne tedy proto, že by vás čekali v Primarku rvačky o kousky. Zboží je dostatek i přesto, že asi hodinu po otvíračce je v tomto ohromném shopu celkem husto.  A právě to množství originálních kousků za skvělé ceny vám rychle zvedne puls.
Mám pro vás pár fotek mých úlovků, které jsem schválně zdokumentovala ještě opatřené cenovkami.

image

Miluji doplňky ve zlatých barvách. Vzhledem k cenám jsem se musela spíše krotit, abych neodjela s celým štendrem :)))

Primark byl založen v Irsku a pokračoval v otevření poboček po celé Anglii a dále šířením do Evropy. Na podzim 2015 se chystá i do US. V jednom velkém komplexu naleznete vše přes oblečení, boty, kabelky, doplňky, sportovní kolekci, prádlo a bytové doplňky.

Proč mi je Primark sympatický?

  • zboží je jiné než u nás
  • ceny jsou velice dostupné
  • stylově trochu boho
  •  základní kousky
  • velký výběr a dostatek kousků ve všech vel.
  • etika firmy
  • promyšlený zákaznický servis i při velké kapacitě

A nyní máte možnost užít si nákupní den v Primarku s odvozem přímo z Brna! Více zjistíte ZDE. Přeji skvělé nákupní zážitky!

image_1

Velkou radost mám z úlovku psaníčka a peněženky.

image_2

Kousky do sportovní výbavičky se mi přesně hodí na můj program: Working on new summer body. Plavky vcelku na aqua aerobic jsem si chtěla koupit již nějakou dobu, ale stále jsem měla výmluvy, proč tu (u nás rozhodně) větší sumu utratit za něco jiného. Tyhle byly za osm euro, což byla nejvyšší položka v mém vyúčtování.

image_3

Naprosto mě dostalo prádlo v Primarku, takže jsem strávila spouuuustu času vybíráním krásných setů za skvělé ceny. A ty pyžamka a kosmetické taštičky! Ty má Primark také k nakousnutí.

[adrotate banner=”37″]