Friday coffee – Denim shirt & Jeans

Foto: Lucie Kučerová
STYLING, MODEL: Kate Ziegler – Chic Cocktail
Foceno v kavárně Air café v Brně

Capuccino_at_cafe_plaid_scarf

Co byste řekli na to popovídat si nad šálkem výborné kávy? Ideálně v pátek! To totiž chutná úplně nejlépe!
Můj outfit, který jsme fotili v pátek v brněnské Air Café, je vyložené ležérní. Zkombinovala jsem džínovou košili a tmavě modré skinny džíny. Jak nosit více džínových kousků k sobě a vypadat šik?

Přečtěte v mém článku Denim on denim. Jednoduchá rada je kombinovat kousky z odlišné barvy džínoviny. Jedním z klíčových kousků šatníku jsou tmavé jednobarevné, nevyšisované džíny bez děr a zdobení, které mohou být skvělým základem mnoha outfitů.
Když k nim zvolíte elegantní halenku, košili či sáčko, máte rázem ležérně elegantní outfit vhodný i do kanceláře – pokud ovšem nemáte strikně předepsaný ‘business dress’ kód. Do něj džíny nepatří nikdy. Pokud se vám poštěstí sehnat kvalitní tmavé džíny, vytvoříte si základ pro nekonečné množství outfitů a budete za ně vděčné léta.
Už klasické tmavé džíny máte? Super! A nosíte v pátek do práce rádi ležérnější outfit? Pojďme si o tom popovídat?

Coffee_Cup_sitting_at_cafeChecked_scarf_eating_dessert_at_cafe Denim_shirt_eating_dessert_at_cafeOrange_turtleneck_braid_hairDenim_shirt_jeans_outfit_detailsbraid_hair_detailDark_blue_skinny_jeansRed_bag_River_IslandBlack_crocodile_pattern_slipons Denim_shirt_Nude_Nails_cappuccino_detail Drinking_Coffee_portrait

Bonobo Jeanskabátek, Stradivarius šála, H&M  džínová košile, Just Play rolák,
Bershka džíny, River Island kabelka, Ritore pásek, Primark boty,
Primark náušnice a náhrdelník, vintage náramek, Guess watch