Wr Lens Color Lenses Review

PHOTO & MUA: PAVLÍNA MUZIKÁŘOVÁ
STYLING: CHIC COCKTAIL
MODEL: KATE ZIEGLER

WrLens_color_lenses_before_afterMy natural eye color on the left / má přirozená barva očí vlevo vs. Esmeralda color lenses in my eyes / zelené kontaktní čočky Esmeralda

Have you ever dreamt about changing your looks within seconds? Surprising others with a bright new image? Literally make your face glow? How about an eyes color change?
It is so easy! All you need to do is to pick a color you love, order your color lenses online and then just apply them in a few seconds.
As I’ve been already mentioning in my beauty posts, I am a daily contact lenses wearer. So when I got an opportunity to test the color lenses, I got very excited and decided to take a visible eyes color change and ordered annual green lenses from Wr Lens – the Natural Colors Esmeralda. You simply pick the color lenses you like and eye diopter power for your eyes. All will be manufactured exactly according to your needs and demands.
For me it is such a fun to be able to have emerald green eyes when I have a mood for a distinctive look!

Wr Lens is a color contact lenses distributor from Brasil shipping internationally. I would like to thank them for their great service and assistance! Now let me share my experience with the Wr Lens color lenses and some useful advice too.
The natural color of my eyes is hazel. More brown in the interior with a hint of green at sunlight. The Esmeralda color lenses from Wr Lens look stunning and perfectly cover the natural color of my eyes. If I wanted to have a less dramatic effect to enhance my naturally hazel color only, I would have picked the Amber Natural Colors contact lenses from Wr Lens.
As to the application and wearing, the annual color lenses are made of a little bit thicker gel. So if you are used to two-week disposable contact lenses like me, you might first feel some difference during the manipulation. Compared to my soft contact lenses, it is actually easier to put the color lenses into your eye cause its shape basically remains the same and it does not fold so much. After you put in the lens you might feel a little discomfort due to the reason I mentioned above. But there should be no pain and it is only the matter of getting used to that.
Since I work in front of a PC screen the whole day, I bought eye drops for the contact lenses wearers. This helps hydrate my eyes and has made wearing my color lenses completely comfortable.
If you’ve been thinking about the eyes color change or you just want to enhance your natural eye color, I can only say go for the color lenses! I’ve been enjoying them a lot! Let me know what you think about my new green eyes and if you have any questions, do not hesitate to consult me in the comments below or via the contact form.
……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..
Přáli jste si někdy mít možnost něco na sobě proměnit během pár vteřin a bez složitých zákroků? Překvapit okolí zcela novým výrazem? Dodat tváři šmrnc?
Co byste řekli na novou barvu očí? Díky barevným kontaktním čočkám je to reálné. Vyberete si odstín, objednáte si ‘nové oči’ na netu a pak doma barevné kontaktní čočky už jen snadno nasadíte.
Já jsem krátkozraká a nosím dioptrické kontaktní čočky denně. Nad příležitostí otestovat si barevné kontaktní čočky jsem vůbec neváhala a rozhodla jsem se pro celkem znatelnou změnu barvy očí smaragdově zelenými čočkami Esmeralda z kolekce Natural Colors, které prodává Wr Lens. Prostě jsem si řekla: když už, tak ať je to poznat… (no, i když přiznávám, že velký vliv měl také můj kocouří miláček, protože jeho nádherně smaragdové oči obdivuji:)))
Wr Lens je distributor barevných kontaktních čoček z Brazílie. Produkty posílají mezinárodně. Wr Lens děkuji za ochotu při domluvě spolupráce a také za rady při výběru odstínu. Barevné kontaktní čočky vyrobili na míru potřebě mých očí a vad s možností používat až po dobu 1 roku. Kdykoliv mám tedy náladu na změnu, nasadím své zelené čočky a možná i trošku šokuji okolí.
Nyní bych vám chtěla popsat svou zkušenost s nošením barevných kontaktních čoček a také přihodit pár uživatelských rad.
Mé oči, což jste si již možná všimli na některých portrétech, jsou hnědozelené, resp. hnědé v interiérech, se zeleným nádechem na denním světle. Odstín barevných čoček s názvem Esmeralda má okouzlující sytě zelenou barvu a dokonale překryje mou přirozenou barvu očí. Výsledkem je velmi originální zbarvení očí, které zaujme doslova na první pohled.
Pokud bych chtěla pouze lehce zdůraznit zelené tóny mé přirozené barvy očí, zvolila bych odstín Amber z řady Natural colors od Wr Lens.
Co se týče používání a manipulace s barevnými kontaktními čočkami, rozdíl oproti mým 14 denním průhledným čočkám je v konzistenci. Barevné kontaktní čočky na rok jsou vyrobené ze silnější vrstvy gelu. Nasazují se tudíž lépe, jelikož drží tvar a přilnou rychleji na oko. Po nasazení čočky se vám může zdát čočka v oku příliš znatelná, ale rozhodně byste neměli cítit bolest či pálení. Počáteční pocit, že máte něco na oku (a opravdu máte :))) zmizí, jakmile se čočky v oku usadí.
Já navíc oči celkem zatěžuji koukáním do obrazovky počítače celé dny v práci. Oči se mi tak snadno vysuší. Pořídila jsem si zvlhčující kapky do očí určené pro nositele kontaktních čoček.
Ať už chcete vyzkoušet radikální změnu barvy očí nebo jen dodat jiskru své přirozené barvě, barevné kontaktní čočky vám doporučuji. Bude vás to bavit! Mrkněte na mé fotky a dejte mi vědět, jak se vám líbím jako Esmeralda. Ráda vám také poradím, pokud budete mít ohledně barevných kontaktních čoček nějaký dotaz. Kontaktovat mě můžete níže v komentech nebo i přes kontaktní formulář.

Wr_Lens_color_lenses_Esmeralda_portrait_makeup_2Red Cherry Eyelashes / Red Cherry nalepovací řasy